-7% 2-3 gün içinde Ham Saç Doğal 50-53 CM - İşlem Görmemiş Koyu Kestane Saç

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ham Saç Doğal 50-53 CM - İşlem Görmemiş Koyu Kestane Saç

  • Ürün Kodu: HS-D090
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde

  • $510,00
  • $475,00
  • Vergiler Hariç: $475,00
www.hamsac.com 2002 yılından günümüze kadar başta Türkiye olmak üzere saç satışı konusunda kendini geliştiren , tecrübe ve deneyimleri ile %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen, teknolojik gelişmeleri takip ederek daha iyi hizmet veren kurumsal bir firma olarak büyümeye devam eden Eyfel Peruk Saç markasının ham saç satış sitesidir.Ham saç satışında ve de atölyelerimizde özel olarak dikimini yaptığımız , işlediğimiz (çıt çıt, Kaynak saç, Peruk, Kahkül v.b ) ürünleri Tüm Dünyaya güvenle satışını yapmaktayız.
Ham saçlar dünyanın hangi ülkesinde yapılırsa yapılsın bir takım işlemlerden geçerek satışa sunulur, toplanan saçlar yıkanır , dezenfekte edilir ve son olarak taranırlar. Sağlık açısından önemli olan bu üç işlem yapıldıktan sonra ham saçlar satışa sunulmaktadır. Bir çok ham saç toptancısı, satıcısı ülkemizde hizmet vermektedir. Bu konuda güvenle alışveriş yapıp kaliteli ürün alabilmek, istenmeyen bir durumda haklarınızı savunabilmeniz çok önemlidir. Saç ve peruk güvencesi ile satışını yaptığımız ham saçların %100 gerçek saçlardan oluştuğunu garanti ediyoruz. Aksi durumda yaşanabilecek problemler için profesyonel ekibimiz ile sizlere satış sonrasıda destek veriyoruz.
Yurtdışı Ham Saç Satışı 
Yurtdışı siparişlerinde PTT Kargo/Turpex güvencesi ile birçok ülkeye kargo yapmaktayız. Kargo ücretleri ve ülkelere göre ulaşım sürelerini Kargo Fiyatları linkinden öğrenebilirsiniz.
Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ham saç satışı yapmaktayız. Türkiye'nin en iyi saç markası sloganı ile en güvenlir ham saç satışı yapan firma olarak markalaşmış, kurumsal bir firmayız.
1 kişiden kesilerek boya, röfle, perma gibi kimyasal işlem görmemiş ve hepsi aynı yöne istiflenmiş saçlar en değerli olan AAA Grade Remy Virgin Hair saçların satışını yapmaktayız. Sizin için daima en iyisi için hizmetinizdeyiz.

Toptan ham saç alımlarınızda satın alacağınız ürünler istediğiniz şekilde ve özelliklerde hazırlanmaktadır. Yurtdışı toptan saç alımlarınızda isteğinize özel olarak paketlenmektedir.
Ham saç kilo fiyatı saçın açılma derecesine, remy olup olmamasına, uzunluğuna göre değişen etkenlerdir.
İstediğiniz kalitede, miktarda ve de uzunlukta saçı toptan tedarik etmekteyiz. Sürekli ve güvenle çalışabileceğimiz miktarlarda ham saç, istediğinize göre özel siparişle çıt çıt saç, kaynak uç, keratin kaynak, tres saç siparişleriniz için bize ulaşın.
 
Türkiye'nin tartışmasız en çok güvenilen markası olarak sizlere daha iyi, kaliteli ürünlerin satışı ve satış sonrası destek sunabilmek için daima hizmetinizdeyiz.